Kullanım koşulları

Bu sitede yayımlanan tüm yazıların içeriği ve özgünlüğü yalnızca site kurucusunun şahsına aittir. Sitedeki herhangi bir yazının diğer mecralarda izinsiz veya kaynak gösterilmeden paylaşılması/yayımlanması adına yapılan her bir adım Telif hakları kapsamında tarafımca ilgili kişi için cezai işlem yaptırma hakkı doğurmaktadır.

İçeriği Kullanma

msaidefe.com sitesindeki bütün yazılı materyallerin her hakkı saklıdır. Bilginin özgürce paylaşımı amacıyla yazılarımın bir kısmını veya tamamını bazı şartları yerine getirmek kaydıyla, ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz. Yazıların kullanma şartları şunlardır:

  1. Yazının hiç bir yerinde oynama veya değiştirme yapılamaz.
  2. Yazı basılı bir mecrada kullanılıyorsa, metinde kullanılan yazı boyutunda görülebilir bir şekilde site adresinin yazılması zorunludur.
  3. Yazı internette kullanılıyorsa, ilgili sayfaya, aşağıdaki örneklerde gösterildiği gibi, en az sitede kullanılan normal yazı boyutunda, tıklanabilir bir bağlantı vermek zorunludur.

Örnek Bağlantı Şekli 1: Bu yazı msaidefe.com sitesinden alınmıştır. (https://msaidefe.com/kullanim-kosullari)
Örnek Bağlantı Şekli 2: Kaynak: https://msaidefe.com/kullanim-kosullari

Eğer bu şartları ihlal ederseniz her türlü hukuki yollara başvurma hakkımı kullanabilirim. Bu kullanım kurallarını anlayamayacak düzeyde Türkçe bilmeyen kullanıcıların bu durumları, kurallara uymamak için geçerli bir bahane sayılamaz.

Sitedeki Bağlantılar

msaidefe.com sitesinden diğer sitelere bağlantılar verilmektedir. Fakat site yapımcısı bu sitelerdeki ürünleri ve içeriği hiç bir şekilde denetlememektedir. Dolayısıyla bu sitelerdeki içeriğin site ziyaretçileri için uygun olup olmayacağının garantisi verilmemektedir. Bu sitelere olan bağlantılara tıklamak ve siteleri ziyaret etmek ziyaretçilerin sorumluluğu altındadır.